ИМАТЕ ПРАШАЊА? КЛИКНЕТЕ ОВДЕ
Пон - Саб: 8:00 - 16:00
Недела - Затворено
+389 78 330 282
Моб број
ул. 4-та Македонска Бригада бр.57 Виница

Контакт

Адреса

ул. Кочански Пат бр.5

2310 Виница, Македонија

Испратете порака

Почитувани посетители, Ви благодариме што не посетивте за сите дополнителни информации и прашања слободно контактирајте не на некој од наведените телефонски броеви или испратете е-маил порака.

© Copyright 2021 Elkom Group. | web design | hosting | www.elco.eu.mk

Search